דבר המנכ"ל

רשת מרגלות הגלבוע הינה רשת חינוכית המיועדת לגיל הרך, מפעילה מעונות יום וגני ילדים בפריסה ארצית. אנו מנגישים
ומזמנים לפעוטות סביבה עשירה, איכותית, בטיחותית, שבה הם זוכים ליחס אישי, פרטני ונהנים ממעטפת בטוחה, חמה ואוהבת.
אנו במרגלות הגלבוע פועלים תוך מתן דגש על מספר גורמים אשר מעניקים לפעוטות ולילדים את הסביבה הטובה,
הנוחה והבטוחה ביותר למען התפתחותם:

  • ציוד ומתקנים – אנו משתמשים בציוד משוכלל וחדיש, חדרי ג'ימבורי מאובזרים במיטב הציוד וחצר מטופחת אשר יוצרת תחושה של נחת ורוגע על מנת לספק סביבה מעשירה, מעצימה וחווייתית אשר מייצרת גירוי חושי ומקדמת את התפתחות הילד.
  • בטיחות ובטחון – בטיחות הילדים היא ערך עליון אצלנו, ברגע שהסביבה בטוחה, הילד בטוח וההורה רגוע. יש בסיס חזק ומשם הילד פורח ומתפתח בצורה הטובה ביותר. כל המעונות של הרשת מרושתים במצלמות אבטחה אשר מתעדות כל פינה ופינה 24 שעות ביממה. יחד עם זאת, אנו עוטפים את הילדים בחום ואהבה ומתוך מטרה שידעו וירגישו שיש מי ששומר עליהם.
  • חינוך ומקצועיות – אנו מעסיקים צוות מקצועי מסור ומחויב ובנוסף מדריכה חינוכית יחד אנו מטמיעים אמות מידה שאין להם אח ורע. אנו מטמיעים הרגלי ניקיון והיגיינה, אנו מעשירים את השפה, אנחנו מפתחים את גירוי החושים ואת היכולת המוטורית של ילדכם.

מלבד הצוות המקצועי שנמצא בגנים לאורך כל היום ובאופן צמוד גם אני מקפיד להגיע לכל הגנים ברשת אחת לשבוע לכל הפחות ונמצא בקשר ישיר עם הצוותים המקצועיים ועם ההורים תוך מתן מענה לכל הצרכים.
אנו עושים זאת מתוך הבנה כי במעונות של מרגלות הגלבוע רוכשים הילדים הרכים את היסודות לחיים, את המוכנות והבשלות להמשך ילדותם בגן ובבית הספר.
אני וכל הצוות של רשת מרגלות הגלבוע נמשיך להצדיק את הבחירה שלכם במעונות שלנו ונעשה הכול כדי להיות ראויים לבחירתכם.

שלכם,
נדב טובול ושלום נגר

מאמרים אחרונים

טיפול CBT לילדים

תקופת הילדות היא התקופה אולי העדינה והשברירית ביותר של אדם, אשר צומח וגדל אל תוך תבניות העולם שאנו מכירים כאשר בגילאים אלה הוא חווה לא

Read More »
דילוג לתוכן